GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurnor 5086140
nr 508 6140
Lockurnor
Ett par, 1700-tal, höjd: 33 (lock med lagningar)
Utrop:
2.000 kr
Såld:
5.700 kr
måndag 11 februari 2008
1.600 kr
2.200 kr
3.600 kr
ledande budet*